Vergelijken

Twee speedpedelecs. De verschillen die ertoe doen.

Vergelijk gepubliceerde productdata, begrijp de praktische verschillen en bekijk alle specificaties wanneer jij dat wilt.

Fiets A

Koga PACE B20 2026

€ 5.249

Topsnelheid
45 km/h
Batterijcapaciteit
500 Wh
Motorkoppel
85 Nm

Automatisch ingedeeld bij

  • Dagelijks woon-werk
  • Sportief rijden

Fiets B

Stromer ST1 Standard 2026

€ 4.499

Topsnelheid
45 km/h
Batterijcapaciteit
655 Wh
Motorkoppel
35 Nm

Automatisch ingedeeld bij

  • Dagelijks woon-werk
  • Lange afstanden
  • Comfort & luxe

Kort samengevat

Wat valt op?

  • Het prijsverschil is duidelijk: Stromer ST1 Standard kost € 750 (14,3%) minder dan Koga PACE B20.
  • Koga PACE B20 onderscheidt zich door hogere maximaal gepubliceerde range; Stromer ST1 Standard onderscheidt zich door meer keuze in batterijcapaciteit en grotere maximaal beschikbare losse accu.
  • Koga PACE B20 gebruikt een riem waar de andere fiets een ketting gebruikt.
  • Stromer ST1 Standard heeft het hogere opgegeven nominale motorvermogen: 670 tegenover 250 W, een verschil van 420 W; Koga PACE B20 heeft daarnaast het hogere opgegeven koppel (85 tegenover 35 Nm; verschil 50 Nm); Koga PACE B20 is 2,3 kg lichter.
  • Beide hebben dezelfde gepubliceerde topsnelheid van 45 km/h.

Comparison Intelligence

Wat betekent dit?

Batterijkeuze en bereik

  • Batterijopties: Koga PACE B20 500 Wh; Stromer ST1 Standard 655 Wh, 828 Wh en 983 Wh.
  • Grootste losse accu: Koga PACE B20 500 Wh; Stromer ST1 Standard 983 Wh.
  • Koga PACE B20 heeft multi-batterygebruik expliciet vastgelegd.
  • Een grotere capaciteit maakt een fiets niet automatisch beter of de praktijkactieradius evenredig groter; ondersteuning, snelheid, terrein en rijstijl beïnvloeden het verbruik.

Aandrijving en onderhoud

  • Koga PACE B20 gebruikt een riem waar de andere fiets een ketting gebruikt.
  • Een riem vraagt doorgaans minder regulier onderhoud; het versnellingssysteem en gebruik bepalen wat dat praktisch betekent.

Motor en dynamiek

  • Stromer ST1 Standard heeft het hogere opgegeven nominale motorvermogen: 670 tegenover 250 W, een verschil van 420 W.
  • Koga PACE B20 heeft daarnaast het hogere opgegeven koppel (85 tegenover 35 Nm; verschil 50 Nm).
  • Koga PACE B20 is 2,3 kg lichter.
  • Vermogen, koppel en gewicht wijzen niet allemaal dezelfde kant op.

Data naast elkaar

Belangrijkste verschillen

Batterij & bereik

KenmerkKoga PACE B20Stromer ST1 Standard
Maximaal opgegeven bereik150 km120 km

Algemeen

KenmerkKoga PACE B20Stromer ST1 Standard
Prijs€ 5.249€ 4.499

Motor

KenmerkKoga PACE B20Stromer ST1 Standard
MotormerkBoschStromer
MotormodelPerformance Line Speed Gen4CYRO Drive II
MotorpositieMiddenAchter
Nominaal motorvermogen250 W670 W
Motorkoppel85 Nm35 Nm

Batterij

KenmerkKoga PACE B20Stromer ST1 Standard
BatterijmerkBoschStromer

Gepubliceerde configuraties

Batterij & bereik

Koga PACE B20

  • 500 Wh — tot 75 km
  • 500 + 500 Wh500 + 500 Wh — 1.000 Wh totaal — tot 150 km

Stromer ST1 Standard

  • 655 Wh — tot 120 km

Uitlegbare observaties

Passend bij jouw gebruik

Deze observaties gebruiken alleen bekende gepubliceerde signalen en staan los van een koopadvies.

Lange woon-werkafstand

Verschillende sterke punten

Koga PACE B20 onderscheidt zich door hogere maximaal gepubliceerde range en Stromer ST1 Standard onderscheidt zich door meer keuze in batterijcapaciteit en grotere maximaal beschikbare losse accu.

Weinig onderhoud

Voordeel Koga PACE B20

Koga PACE B20 gebruikt een riem waar de andere fiets een ketting gebruikt.

Comfort

Vrijwel gelijk

Vrijwel gelijk op de relevante bekende gepubliceerde kenmerken.

Veiligheid & zichtbaarheid

Onvoldoende relevante data

Onvoldoende relevante gepubliceerde data voor een zinvolle conclusie.

Bagage & praktisch gebruik

Vrijwel gelijk

Vrijwel gelijk op de relevante bekende gepubliceerde kenmerken.

Connectiviteit & diefstalbeveiliging

Vrijwel gelijk

Vrijwel gelijk op de relevante bekende gepubliceerde kenmerken.

Sportiever en dynamischer gebruik

Verschillende sterke punten

Stromer ST1 Standard heeft het hogere opgegeven nominale motorvermogen: 670 tegenover 250 W, een verschil van 420 W, Koga PACE B20 heeft daarnaast het hogere opgegeven koppel (85 tegenover 35 Nm; verschil 50 Nm) en Koga PACE B20 is 2,3 kg lichter.